Merak Edilenler

Evet 10 kişilik online eğitim organizasyonu yapabilirsiniz. Size uygun olan tarihte istediğiniz eğitmenimiz eğitimi gerçekleştirecektir. Eğitimi organize eden kişiden ücret alınmayacaktır.
Türkiye'den katılan öğrencilerimiz kredi kartları ile taksitli ödeme yapabilirler.
Tüm Avrupa ülkekerinde iş yeri açabileceksiniz.
HPN Merkezlerinde, eğitmenlerin belirlediği yerlerde ve istenirse birebir eğitimlerde evde yapılabilir.
Evet alabilirsiniz. 5 kişilik bir ekip olmanız halinde size özel bir eğitim oluşturulur. Bu konuda eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
Evet alabilirsiniz. Birebir eğitimlerin ücretleri farklılık göstermektedir. Detaylı bilgiler için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
Vip uzmanlarımız aldıkları eğitimlere ücretsiz bir şekilde tekrar katılabilme hakkına sahiplerdir. Yalnızca eğitimin yapılacağı yere bir ödeme gerekiyorsa bu ücreti vermeleri yeterlidir. Bu sayede bilgilerini pekiştirebilir ve eksiklerini giderebilirler. Vip uzmanlarımız için özel olarak hazırlanan online eğitim videoları ile kendilerini geliştirebilirler. Birçok vaka için özel olarak hazırlanmış telkinlerimize ulaşabilirler. Hpn Vip panelimizde Vip üyelerimiz için hazırlanan sosyal medya reklam tasarımlarını indirebilirler. HPN Shop üzerinden indirimli alışveriş yapabilirler. Eğitimlere indirimli katılabilirler. Vip özel kamplara ve birçok ücretsiz Vip özel eğitime katılabilirler. HPN merkezlerinde küçük bir ücret ödeyerek uygulama yapabilirler. İhtiyaç anında eğitmenlerinden canlı destek alabilirler.
Gerekli şartları sağladığınız taktirde HPN Akademi eğitimcisi olabilirsiniz.
Temel eğitimden sonra branşlara ve kariyer planına göre ileri eğitimler verilmektedir.
Bu eğitimi yüz kızartıcı suç işlememiş olan, akli dengesi yerinde olan, imza yetkisi elinde alınmamış ve 18 yaşından büyük herkes alabilmektedir.
Her eğitimden sonra HPN Akademinin önceden belirlediği bir sınav uygulaması yapılmaktadır. Bu sınavdan başarılı olan öğrenciler sertifika almaya hak kazanmaktadır.
Temel eğitimi alan ve sınavda başarılı olan herkes Hipnoterapi / Hipnoz uygulaması yapabilecek donanıma sahip olmaktadır. Ancak yaşadığı ülkenin kanunları çerçevesinde hareket etmek zorundadır.
Eğitimlerimizde kullanılan tüm eğitim materyalleri, öğrencilerimiz için özel hazırlanan videolar, seans müzikleri, öğrenciye özel sosyal medya reklam içerikleri, fotoğraflar, eğitici metinler ve daha birçok özel içeriği öğrenci panelimiz üzerinden iletmekteyiz. Bu öğrenci panelimiz her geçen gün gelişmektedir.
Derslere devamlılık HPN Akademi merkezi tarafından izlenmektedir. 4 saatten fazla devamsızlık yapan öğrenci, sınava ücret ödeyerek katılabilmektedir.
Eğitimlerimizin büyük bir kısmı uygulama ile geçmektedir. Öğrenilen teknikler, eğitmenlerimizin gözetiminde öğrencilerimiz tarafından uygulanmaktadır. Online eğitimlerde dahi özel teknikler ile uygulama yapabiliyorsunuz.
Eğitim metotlarımız 2013 yılından bu güne kadar uzanan bir tecrübe ile en hızlı ve en etkili şekilde tasarlanmış, geliştirilmiş ve geliştirilmektedir. Dünya çapında binlerce insan bu metot sayesinde Hipnoterapi / Hipnoz Uzmanı olmuş ve olmaya devam etmektedir. Eğitim süresinin yeterliliğinin en önemli kanıtı akademimizin uluslararası onaylı olmasıdır.
Hipnoterapi / Hipnoz ile ilgili teorik bilgilerden başlayarak birçok Hipnoterapi / Hipnoz tekniğini ve çeşidini öğrenecek ve Hipnoterapi / Hipnoz öncesi analiz teknikleri ile ilk tanışma anından, Hipnoterapi / Hipnoz geçişine kadar olan süreci en doğru şekilde yönetmeyi öğreneceksiniz. Birçok odaklanma tekniğimizi ister gösteri amaçlı kullanarak çevrenizdeki insanları etkileyebilirsiniz, isterseniz Hipnoterapi / Hipnoz hazırlığı için de kullanabilirsiniz. Sigara bağımlılığı ve Yeme Bozukluğu (Kilo Verdirme için özel teknikler öğrenecek ve uygulayabileceksiniz.
Hipnoterapi / Hipnoz uzmanı olmak sizi özel biri yapar. Ancak Hipnoterapi / Hipnoz uzmanı olmak için özel bir yeteneğe ihtiyacınız yoktur. HPN Akademi olarak Hipnoterapi / Hipnoz uzmanı olmak isteyen herkese bu teknikleri öğretebilmekteyiz.
Öncelikle temel eğitim aldığınızda “Sigara Bıraktırma ve Yeme Bozukluğu (Kilo verdirme)” üzerine özel teknikler öğreneceğinizi bilmelisiniz. Ayrıca ileri düzey eğitimler alarak; • Oto-Hipnoz (kendi kendini Hipnoterapiye / Hipnoza alma) • Çocuk Hipnoterapi/Hipnoz uygulamaları • Regresyon • Motivasyon • Hayat Yolu • Panik Atak • Depresyon • Anksiyete • Travma • Fobi • Gizli Hipnoz • Hızlı Hipnoz v.b birçok özel alanda uzmanlaşabilir ve sertifikanızı alabilirsiniz. Ayrıca eğitimlerimizde öğreneceğiniz teknikleri gösteri amaçlı da kullanabilirsiniz.
Bu eğitim sayesinde hayatınızı derinden etkileyen bilinçaltınız ile tanışabilirsiniz. Hayatınıza farklı bir pencereden bakabilir ve kendiniz için iyi olan köklü değişimleri yapabilirsiniz. Kendinizden başlayan bu değişim zamanla çevrenize, olaylara ve kişilere bakış açılarınızı da geliştirecektir. Hipnoterapi / Hipnoz sayesinde hem sizin hayatınızı hem de çevrenizdeki insanların hayatlarını zorlaştıran problemlerin ne kadar kısa sürede çözülebileceğini öğreneceksiniz. Ayrıca Hipnoterapiyi / Hipnozu bir iş dalı olarak da görebilirsiniz. Üstelik bunu HPN Akademi gibi köklü ve kurumsal bir kurumun desteği ve tecrübesini yanınıza alarak yapabilirsiniz.

Aradığınız Soruya Cevap Bulamadınız mı?

HPN Akademi uzman eğitmen kadrosu sizden gelecek soruları bekliyor. Sorunuza hemen cevap almak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İletişim Formu