Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

HPN Akademi, Avrupa’da markalaşmayı başarmış bir eğitim akademisidir. Kurucusu Ahmet Ünal 1974 Türkiye doğumludur. HPN Akademi, 1991 yılından günümüze dek uzanan bir gelişim yolculuğunun ürünüdür. Ahmet Ünal bu yolculuğa Mesleki Eğitim ve Öğretim Enstütüsü’nde başlamıştır. Rickling Psikiyatri Hastanesinde ve Mahkemelerde bilirkişi olarak ve Lübeck’te Aile Danışmanı olarak görev yapmıştır. Münih’te Ther Medius Enstütüsü’nde ve Hipnoz Terapi Merkezi Akademilerinde iki yıl boyunca hipnoz eğitimi alırken bu eğitimlerin yanında NLP Master ve EFT eğitimlerini de tamamlayarak Eğitici Eğitmen olmuştur.

2013 yılında Almanya’da kurulan HPN Akademi; Uluslararası Hipnoz Uzmanı, Terapist ve Eğitmen yetiştirmektedir. Kendini geliştirmek isteyen siz değerli arkadaşlarımıza gelişim ve kariyer yolculuklarında eşlik etmektedir.

VİZYONUMUZ

İnsanın yapacağı en iyi yatırım, kendine yapacağı yatırımdır düşüncesiyle; mesleki beceri ve niteliklere sahip, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde geçerli olan, tanımlanmış akredite eğitimler ile her bir bireye artı değer katmayı amaçlamaktayız. Uluslararası iş birlikleri ve çözüm ortaklıkları kurmanın hem bize hem uzmanlarımıza hem de eğitmenlerimize açacağı kapıların farkındayız.

MİSYONUMUZ

Alanında yetkin, yeterli, güncel bilgiyi araştıran, gelişime açık, kendine ve topluma saygılı uzmanlar yetiştirmek en temel misyonumuzdur. HPN Akademi toplumun her bireyinin hem ruhsal hem de fiziksel sağlığının her şeyden önemli olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle;

  • Her bir danışanın biricik ve özel olduğunun farkındadır.
  • Yapılan tüm eğitim ve uygulamaların kamu yararına olduğunun farkındadır.
  • Kalabalıkta kaybolan, hayatının direksiyonuna geçmekte zorlanan ya da toplumdan uzaklaşan kişilere dokunmanın zamanla daha güzel bir dünya oluşturabileceğinin farkındadır.
  • Farklı kültürlere, düşüncelere ve inançlara saygı duyulması gerektiğinin farkındadır.

about