DERİN HİPNOZ 

Konforlu ve mutlu bir hayatın temel taşı rahat olmaktır, derin bir rahatlama neşeli, başarılı ve motive olmanızı sağlar. Stres ise sizi hasta eder ve hayat kalitenizi olumsuz yönde etkiler. Derin hipnoz size çok muhteşem bir rahatlama sağlamaktadır.  

Böylece hayatınızın temel taşı olan rahatlığı, huzuru ve sakinliği derin hipnozla elde etmiş olursunuz. Derin hipnozu ve muhteşem rahatlamayı kısa bir tatil gibi yaşayın.  

Derin hipnozda, farklı hipnoza giriş seçenekleri ve birçok farklı konuda telkin metinleri konu olarak alınacağından, başkalarını da, neresi olursa olsun, “dinlendirici bir tatilegönderebilirsiniz, hayal dünyanızın nasılda gerçeğe dönüştüğünü, hayalinizde yüzünüzü okşayan rüzgarın bile derin hipnozla nasılda gerçekmiş gibi yaşandığına ve sadece hayal dünyasında ne kadar çok imkanların saklı olduğuna şahit olacaksınız.  

Bütün bunları merak ediyor ve böyle derin ve muhteşem bir rahatlama hissine erişmek istiyorsanız, derin hipnoz ile bunların hepsi mümkün olabilir! 

Derin hipnozda zaman duygusu kaybolur, bilinç kontrolü elden bırakmadan tamamıyla geri plana çekilir. Ve böylelikle kişi hayal dünyasının sınırlarına ulaşabilir. İşte bu temel eğitim hem size bu hisleri yaşatacak hem de danışanlarınızı derin hipnoza sokmasını öğretecektir. 

 

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi
Ücret: 349,00 Euro
Eğitim Yeri: 24620 Bönebüttel 

* Ya da 130 Eur fark ödeyerek (479 Eur) bulunduğunuz yerde de eğitim alabilirsiniz.
Eğitim Süresi: 2 gün, toplam 16saat