TERAPİ HİPNOZU 

 

Temel eğitiminin en önemli konularından biri de terapi hipnozudur. Katılımcılar terapi hipnozu konusunda giriş düzeyinde bilgilendirilmektedir. 

Kendilerine devlet tarafından terapist unvanı verilmiş doktor, psikolog vb. meslek grupları bu başlık altında kendi donanımlarını daha da arttırma fırsatı bulacaklardır. Bu eğitimle bir terapist olarak hipnoz yöntemini kendi meslek hayatınızda da uygulamayı öğreneceksiniz. 

 Böylece tedavilerinizde çok daha hızlı çözümlere ulaşabileceksiniz. Özellikle psikolojik problemlerin iyileşmesinde hipnoz terapisinin çok yardımı olacaktır ve elde ettiğiniz mucizevi sonuçlara siz de çok şaşıracaksınız. 

De narsistik vlet tarafından terapist unvanı olmayan katılımcılar da temel eğitim sonunda aynı düzeyde terapi hipnozu konusunda bilgi ve deneyim sahibi olacaklardır. Semptomatik düzeyde bazı sorunların hipnozla nasıl çözülebileceği konusunda deneyim kazanacaklardır. 

İşte bazı örnekler: Kronik ve akut ağrılar (örneğin migren, ameliyat sonrası ağrılar), Günlük hayatı olumsuz etkileyen belirli fobi ve korkular (uçma korkusu, sınav korkusu, örümcek korkusu, anksiyete nevrozu, obsesif kompulsif bozukluk), depresyon ve uyku bozukluğu, travmatik olaylarla baş edebilmek, özgüven arttırma ve motivasyon, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi(örnek: alerjide), otoimmün hastalıklar, kanser hastalarını psikolojik yönden destekleme (ör:motivasyon, hastalığı kabullenme, iyileşme isteği ve inancı, vb.), kişilik bozukluklukları (örnek: borderline kişilik bozukluğu , kişilik bozukluğu, vs.), Estetik uygulamalar (örnek:mezoterapi, lazer epilasyon, vb.) 

Özellikle tıp ve psikoloji alanında tamamlayıcı olarak hipnoterapiye talep de hipnoterapi uygulamaları da günden güne artmaktadır.

Çünkü hipnoz yöntemiyle tedavi süreci oldukça kısa sürmektedir ve istenmeyen yan etkiler neredeyse tamamen ortadan kaldırılmaktadır. 

 Tüm bunlar, araştırmalarla ispatlanmıştır. Duygusal yükleri etkili yöntemlerle çözme imkanına sahip olmak istiyorsunuz? 

O halde siz de bize katılın ve bu seminerde hipnozdan daha fazlasını öğrenin. 

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi
Ücret: 349,00 Euro
Eğitim Yeri: 24620 Bönebüttel 

* Ya da 130 Eur fark ödeyerek (479 Eur) bulunduğunuz yerde de eğitim alabilirsiniz.
Eğitim Süresi: 2 gün, toplam 16saat